PERSONA 

OŚRODEK SZKOLENIOWO-DORADCZY 

Zakończył się staż dla osób na stanowisku pomoc kucharza

Kolejna część naszych uczestników dotarła do końca stażu. Cieszymy się z osiągniętych sukcesów naszych Beneficjentów oraz liczymy na znalezienie zatrudnienia na rynku pracy.

Zbliżamy się do końca projektu

Niebawem zbliżamy się do końca projektu. Nadal będziemy monitorować sytuację zawodową naszych uczestników. Dziękujemy że byliście z nami.

Zakończenie stażu

Miło nam poinformować, że kolejna osoba ukończyła staż na stanowisku administrator-magazynowy. Gratulujemy wytrwałości i liczymy że nabyte kwalifikacje i doświadczenie pomogą naszym uczestnikom w znalezieniu zatrudnienia.

Miesiąć wrzesień za nami

Kolejny miesiąc dobiega końca. Stażystów prosimy o zdanie list obecności za wrzesień. Pamiętajcie, że zdanie list obecności ma wpływ na termin wypłaty stypendium stażowego i zwrot kosztów dojazdu.

Staże zawodowe dla kolejnych osób dobiegły końca

Dobiegły końca staże skierowane dla 3 osób. Nasi uczestnicy zdobyli doświadczenie na stanowisku: pomoc kucharza. Średni czas trwania kursu wynosił 4 miesiące. Każda z osób otrzymała zaświadczenie ukończenia stażu. Trzymamy kciuki w znalezieniu pracy.

Dobiegliśmy do końca stażu zawodowego dla kolejnych uczestników.

Dnia 19 lipca część uczestników projektu ukończyła staż zawodowy. Beneficjenci zdobywali doświadczenie na stanowisku pomoc kucharza. Dzięki zdobytej wiedzy oraz umiejętności z zakresu przygotowywania posiłków podniosą swoją atrakacyjność na współczesnym rynku pracy.

Kończą się kolejne staże zawodowe.

Kolejne osoby zdobyły doświadczenie zawodowe. Podobnie jak szkolenia także staże zostały zorganizowane u pracodawcy deklarującego zatrudnienie po jego zakończeniu. Staże średnio trwały 4 miesiące dla każdego uczestnika. Uczestnicy otrzymali zaświadczenie odbycia stażu zawodowego.

 

Kolejny miesiąc za nami

Kolejny miesiąc za nami, a co za tym idzie stażystów prosimy o zdanie listy obecności za miesiąc czerwiec. Pamiętajcie, że zdanie list obecności ma wpływ na termin wypłaty stypendium stażowego i zwrot kosztów dojazdu.

Dotychczasowy bilans projektu

Miło nam poinformować, że w projekcie wzięły udział 43 osoby z powiatu ostrowieckiego. Na dzień dzisiejszy większość z nich uczestniczy w stażach zawodowych trwające minimum 3 miesiące nie przekraczających 8 godzin dziennie. W przypadku osób niepełnosprawnych maksymalnie 7 godzin w ciągu dnia, 35 godzin tygodniowo. Część z nich zdobyła już kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe.

Pomyśl o lepszym jutro !!!

Nie skorzystałeś z szans jakie dał nasz projekt – nic straconego!!!

Jolanta Woźnica „PERSONA” Ośrodek Szkoleniowo Doradczy,
ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław jest organizatorem projektów. Chcących zwiększyć swoje szanse na znalezienie w przyszłości pracy oraz polepszenie tym samym swojej sytuacji życiowej - ZAPRASZAMY

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS

Dodatkowe informacje udzielane są:

ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław (w określonych dniach i godzinach)

tel.: 694-980-329

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Staż zawodowy dla kolejnych osób dobiegł końca.

Dnia 15 i 20 marca 2017 roku część uczestników ukończyła staż zawodowy. Mamy nadzieje że zdobyte doświadczenie pomoże naszym Beneficjentom znaleźć pracę na lata.

Nadszedł czas zakończenia stażu zawodowego dla 11 osób

Dobiegły końca staże skierowane dla 11 osób. Nasi uczestnicy zdobyli doświadczenie na stanowisku: pomoc kucharza, pracownik budowlany, pomocnik operatora suwnic oraz magazynier. Średni czas trwania kursu wynosił 4 miesiące. Każda z osób otrzymała zaświadczenie ukończenia stażu. Trzymamy kciuki w znalezieniu pracy.

Staże zawodowe dla kolejnych osób

Początek kwietnia dla naszych uczestników projektu zaczął się pracowicie. Mianowicie 3 osoby rozpoczęły staż zawodowy na stanowisku pomoc kuchenna. Na naszych Beneficjentów czeka wiele godzin przyswajania nowej wiedzy oraz zdobywania doświadczenia zawodowego, które w późniejszym okresie liczymy że stanie się potrzebne do znalezienia odpowiedniej pracy.

Uczestnicy przystąpili do stażu

W marcu 10 osób przystąpiło do aktywizacji zawodowej. Uczestnicy zapoznają się z obowiązkami jakie będą wykonywać na danym stanowisku. Szkolenie dla każdego uczestnika przewidziane jest średnio 4 miesiące.

Finisz dla kilku osób projektu

Jak ten czas szybko mija. Osoby które rozpoczęły staż zawodowy w listopadzie właśnie są na finiszu. Gratulujemy wytrwałości i mamy nadzieję, że uczestnicy pozyskali doświadczenie zawodowe dostosowane do lokalnego rynku pracy

Nie skorzystałeś z szans jakie dał nasz projekt – nic straconego!!!

Jolanta Woźnica „PERSONA” Ośrodek Szkoleniowo Doradczy,
ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław jest organizatorem projektów. Chcących zwiększyć swoje szanse na znalezienie w przyszłości pracy oraz polepszenie tym samym swojej sytuacji życiowej - ZAPRASZAMY

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS

Dodatkowe informacje udzielane są:

ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław

tel.: 694-980-329

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odmień swoje życie!

Trwają staże zawodowe projektu „Wsparcie na starcie! Indywidualna i kompleksowa pomoc w wejściu na rynek pracy osób młodych zamieszkujących powiat ostrowiecki” Nie czekaj, wykorzystaj swoją szansę już dziś, możliwe że w ten sposób odmienisz swoje życie!!!

2017 Szkolenie „Obsługa wózków widłowych” dobiega końca

Kolejne osoby podniosły swoje kwalifikacje. Uczestnicy mieli przyjemność brać w szkoleniu 90 godzin, w tym z zajęć teoretycznych oraz praktycznych. Uczestnicy otrzymali zaświadczenie ukończenia szkolenia. Teraz na uczestników czekają staże.

Następne osoby ochoczo przychodzą do staży

Kolejne osoby po ukończeniu szkoleń rozpoczęły staże zawodowe. Beneficjenci zdobędą doświadczenie między innymi z zakresu specjalności: magazynier. Osoby które nabędą kwalifikacje oraz doświadczenie znajdują się na najlepszej drodze zawodowej do uzupełnienia potrzeb kadrowych na lokalnym rynku w powiecie Ostrowieckim .

2017 Startuje szkolenie „Magazynier”

Beneficjenci projektu rozpoczęli zmagania z 50 godzinnym kursem, składającym się z zajęć teoretycznych jak i praktycznych. Celem kształcenia jest nabycie wiedzy i umiejętności związanych z wykonywaniem czynności na stanowisku magazyniera. Naszym uczestnikom życzymy wytrwałości w zdobywaniu nowej wiedzy oraz samych sukcesów na egzaminie końcowym.