17 miesięcy realizacji projektu za nami – to już koniec

Przypomnijmy jak było – w pierwszych czterech miesiącach od przystąpienia do projektu, Każdy z uczestników otrzymał wsparcie doradcy zawodowego, psychologa i pośrednika pracy.

Uczestnicy projektu mieli możliwość skorzystania ze szkoleń zawodowych, zgodnie z indywidualnymi potrzebami, brali udział w szkoleniach jak i w stażach zawodowych, lub też jednej z tych form wsparcia w zależności od indywidualnych wcześniej zdiagnozowanych potrzeb.

Głównym celem projektu było zwiększenie szans na znalezienie zatrudnienia. W ciągu 17-m-cy realizacji projektu cel ten został osiągnięty poprzez indywidualne i kompleksowe działania aktywizacji edukacyjno-zawodowej. Uczestnicy uzyskali wiedzę na temat swojego potencjału zawodowego i podniesienia wiedzy na temat poruszania się po rynku pracy .