Zapraszamy do udziału w nowym projekcie opiekuńczym pt. Pogodna Jesień Życia w Zabrzu III

logo-slaskie

Spółdzielnia Socjalna „PROSPOŁECZNA” wraz z Partnerami tj. Ośrodkiem Szkoleniowo – Doradczym „PERSONA”, Fundacją „Więcej z Życia” oraz Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska „HIPOKRATES” Sp. z o. o., od 1 stycznia 2021 r. realizuje projektu pt. „Pogodna Jesień Życia w Zabrzu III”. Celem projektu jest zwiększenie liczby miejsc świadczenia usług asystenckich/opiekuńczych poprzez utworzenie 20 nowych miejsc świadczenia niestacjonarnych usług opiekuńczych i zdrowotnych, których trwałość zostanie zachowana przez wymagany okres, na terenie miasta Zabrze w województwie śląskim. Projekt realizowany jest w okresie od 01.01.2021 r. do 31.12.2022 r.

W ramach projektu mamy do zaoferowania świadczenie: usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych, usług asystenckich oraz usług zdrowotnych dla osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych. Jak również w ramach projektu oferujemy wsparcie dla Opiekunów Faktycznych oraz sąsiedzkie usługi opiekuńcze.

Projekt jest realizowany na terenie miasta Zabrze i z tego terenu będziemy poszukiwać osób zainteresowanych udziałem w projekcie.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z w/w usług, które oferujemy w ramach projektu serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Spółdzielnia Socjalna „PROSPOŁECZNA”

Plac Dworcowy 7, 41-800 Zabrze

Jolanta Woźnica „PERSONA Ośrodek Szkoleniowo – Doradczy
ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław

Fundacja „Więcej z Życia”

Osiedle przy Skrzyżowaniu Rzek 1A/6, 62-100 Wągrowiec

Jednocześnie informujemy, że można uzyskać informacje na temat nowego projektu również w Centrum Usług Opiekuńczych, przy ul. Wolności 161 w Zabrzu. Tam działają pracownicy specjalistyczni, którzy służą pomocą i są w posiadaniu informacji na temat rozpoczynającego się nowego projektu pt. „Pogodna Jesień Życia w Zabrzu III”, który jest kontynuacją poprzedniego projektu, który kończy się 31.03.2021 r.

Kontakt do pracowników specjalistycznych:

tel.: 663-128-290 lub 663-128-296

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020