ZDOBĄDŹ DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE PODCZAS UDZIAŁU W STAŻU ZAWODOWYM

poziom kolor

Projekt współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego

Uczestnik projektu, skierowany na staż będzie otrzymywał, za każdy przepracowany miesiąc pracy stypendium stażowe.

Za realizację staży w ramach Zadania 4. „Staże zawodowe.” w projekcie odpowiada Partner tj.  KANCELARIA EKONOMII SPOŁECZNEJ NON – PROFIT SP. Z O.O..

W ramach stażu pokrywamy koszty badań lekarskich dla osoby podejmującej staż zawodowy (w tym badanie specjalistyczne), koszty związane z przeszkoleniem na zasadach przewidzianych dla pracowników w zakresie bhp, przepisów przeciwpożarowych, zwracamy koszty przejazdu w przypadku odbywania stażu poza miejscem zamieszkania.

Ponadto pokrywane są koszty wyposażenia stanowiska pracy w niezbędne materiały i narzędzia w zależności od rodzaju stażu. Materiały i narzędzie przeznaczone wyłącznie na potrzeby Stażysty, tworzące jego stanowisko pracy, koszty niezbędnego ubioru specjalistycznego / ochronnego w zależności od stażu oraz koszty ubezpieczenia Stażysty na okres odbywania stażu zawodowego.

Mamy nadzieję, że realizacja tej formy wsparcia zaprocentuje dla uczestników uzyskaniem stałego miejsca zatrudnienia.

Więcej informacji udzielamy w biurze projektu przy ul. Dubienka 2 w Inowrocławiu lub pod numerem telefonu 669-045-494