Zapraszamy do udziału w projekcie!

poziom kolor

„PERSONA” Ośrodek Szkoleniowo Doradczy wraz z Partnerem Kancelarią Ekonomii Społecznej NON-PROFIT SP. Z O. O. zapraszają do udziału w projekcie pt. „DROGOWSKAZ – kierunek na pracę. Wsparcie aktywności zawodowej osób biernych zawodowo zamieszkujących powiaty inowrocławski, mogileński lub żniński”.

Projekt współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego

Celem głównym projektu jest zwiększenie możliwość zatrudnienia 65 uczestników projektu w tym 39 kobiet, wyłącznie o statusie na rynku pracy, jako osoba bierna zawodowo w wieku powyżej 29 roku życia, zamieszkujących powiat inowrocławski, mogileński lub żniński. Cel ten osiągniemy w okresie 13 m-cy realizacji projektu (do 31.01.2019r.), poprzez indywidualne i kompleksowe działania aktywizacji zawodowej.

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU:

• Możliwość skorzystania z bezpłatnego szkolenia zawodowego w wybranym przez siebie kierunku oraz uzyskanie stypendium szkoleniowego za udział w szkoleniu
  • Możliwość skorzystania ze stażu zawodowego trwającego od 3 do 6 miesięcy z gwarantowanym stypendium stażowym
  • Wsparcie doradcy zawodowego, psychologa oraz pośrednika pracy

Kontakt pod numerem telefonu: 52-375-62-15, szczegółów udziela
Anna Pawłowska – kierownik projektu,