Szkolenia zawodowe w październiku

poziom kolor

W październiku rozpoczęły się kolejne szkolenia.  W szkoleniach pt. „SPAWACZ METODĄ MAG 135”  biorą udział dwie osoby. Szkolenie będzie trwać 145h i jest podzielone na dwa moduły szkoleniowe (teoretyczny i praktyczny). Zajęcia teoretyczne prowadzane są w salach wykładowych Centrum, zajęcia praktyczne będą przeprowadzone w spawalni szkoleniowej OPAKMET przy ul. Poznańskiej 40 w Inowrocławiu Szkolenia Zawodowego ul. Solankowa 20/1 w Inowrocławiu.

Wczoraj, 17 października, ruszyło szkolenie pt. „OBSŁUGA KLIENTA Z WYKORZYSTANIEM KOMPUTERA”. Do szkolenia przystąpiło 6 osób, które w czasie 20 godzin nabędą kompetencje w zawodzie. W tym dniu rozpoczęło się również szkolenie pt. „Pracownik utrzymania czystości terenu zewnętrznego”, które potrwa 20 godzin. Do szkolenia zgłosiły się dwie osoby. Uczestnicy po ukończeniu w/w szkoleń nabędą kompetencje zawodowe i otrzymają Certyfikat potwierdzający nabycie kompetencji w wyżej wymienionych zawodach.

Terminy i godziny zajęć są dostosowane do potrzeb Uczestnika tak, aby mógł pogodzić życie prywatne z udziałem w projekcie.