Rozeznanie rynku - kelner

poziom kolor

Jolanta Woźnica "Persona" Ośrodek Szkoleniowo Doradczy zaprasza do składania ofert na potrzeby realizacji Zadania 3: Szkolenia zawodowe. Wsparcie dla osób, u których zidentyfikowano potrzebę uzupełnienia lub zdobycia nowych umiejętności i kompetencji, dla uczestników projektu „DROGOWSKAZ – kierunek na pracę. Wsparcie aktywności zawodowej osób biernych zawodowo zamieszkujących powiaty inowrocławski, mogileński lub żniński”, realizowanym  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Poddziałanie: RPKP.08.02.01 Wsparcie na rzecz podniesienia poziomu aktywności zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia).

Pliki do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert